Deska opalana KARPATIA (świerk skandynawski)

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 3 tygodnie
Cena: 199,00 zł 199.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

Podana cena dotyczy zakupu 1m².


Deska opalana KARPATIA to świerkowa deska ścienna przeznaczona do użytku zewnętrznego i wewnętrznego w kolorze czarnym. Deska opalona ogniem, zaimpregnowana, dostępna w dwóch wariantach opalenia:

 • Lekko zwęglona - wykończenie bez warstwy zwęglonej, dobarwiana podczas zabezpieczenia,
 • Mocno zwęglona - wersja najmocniej opalona, struktura drewna zwęglona,


Szerokość: bez pióro wpustu - 146 mm (krycia) gr. 19mm; pióro wpust - 146 mm (138 mm krycia) gr. 19mm

  Długość: 1m; 1,5m; 2m; 3m; 4m; 6m.

  Drewno: Świerk Skandynawski klasa A/B.

  Przeznaczenie: ściany zewnętrzne i wewnętrzne, ogrodzenia, sufity.


  Dlaczego opalane deski DREWSZOP?

  • Oryginalna technika obróbki cieplnej drewna,
  • HandMade by DrewSzop,
  • Fachowe doradztwo,
  • Sprawdzone produkty,

  Opalanie drewna ogniem opiera się na znanej od 700 lat tradycyjnej, japońskiej metodzie Shou Sugi Ban 焼 杉 板, która polega na konserwacji drewna za pomocą ognia. Naturalne drewno ma w sobie niezwykłe bogactwo kolorów i wzorów, a stosowna technika wypalania Shou Sugi Ban 焼 杉 板 pozwala je wydobyć. Opalane deski to produkt, którego nie da się pomylić z niczym innym, ani zastąpić niczym, co by go imitowało.

  Połączenie drewna i ognia tworzy nie tylko piękną kompozycję, ale dodatkowo zapewnia niezwykła trwałość. Opalane deski DREWSZOP to gwarancja trwałość i ochrony przeciwko grzybom i szkodnikom. Deska może być wykorzystywana jako element dekoracyjny do okładania ścian, sufitów. Deska jest produktem naturalnym, posiada wysokie walory estetyczne, niweluje nierówności podłoża. Możliwość wybór opcji deski z systemem montażu na pióro i wpust (szybki montaż).

  Shou Sugi Ban 焼 杉 板 to długi i skomplikowany proces,  opanowany przez Rzemieślników DREWSZOP do perfekcji! - Gwarancja HandMade by DREWSZOP.


  * Drewno wypalane Shou Sugi Ban od DREWSZOP jest produktem naturalnym w wielu odmianach. Nabywca decydując się na produkt naturalny jakim jest drewno akceptuje jego naturalne cechy i właściwości biologiczne, fizyczne i chemiczne, które mają odzwierciedlenie w procesie wypalania. Szczególnie chodzi tu o różnice w strukturze, warstwie zwęglonej, małe pęknięcia skurczowe, odpryski i wypływy żywiczne oraz nieznaczne wygięcia, które mogą wystąpić w procesie spalania nie są uznawane zawady i nie mogą być reklamowane.

  * Wszystkie drewniane produkty DREWSZOP wykonujemy dla Ciebie z zachowaniem najwyższych standardów. W DREWSZOP każdy produkt jest jedyny i niepowtarzalny, a zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy i przedstawiają przykłady produktów jakie mogą zostać wytworzone na indywidualne zamówienie Kupującego. Rzeczywisty wygląd i kolor produktów może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciach.

  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoplo.pl