Stare deski ścienne - wyjątkowy sposób na dekoracje wnętrz.
10.jpg

Praca ze starym drewnem nie jest tak łatwa, jak praca z nowym drewnem, ale zaufaj nam, nie ma się czego obawiać! Odzyskane drewno jest jak dobre wino… z biegiem lat jest coraz lepsze. Aby pomóc Ci zasmakować starego drewna, przedstawiamy Ci krok po kroku proces produkcji naszych wyjątkowych desek:

1. Po odzyskaniu konstrukcji zawsze myjemy drewno, aby zagwarantować najlepszą jakość. W zależności od rodzaju drewna, które odzyskujemy (belki, deski itp.), Myjemy drewno, aby usunąć luźne zabrudzenia i miazgę.

2.Przed sprzedażą wszystkich produktów starannie je sprawdzamy, aby upewnić się, że spełniają nasze surowe wytyczne dotyczące jakości. Produkty są sprawdzane, aby upewnić się, że nie ma zgnilizny i że cały metal został usunięty z drewna.

3.Drewno jest suszone w piecu, aby zapewnić, że wszelkie owady znajdujące się w drewnie zostaną zabite, a także, aby uzyskać odpowiednią zawartość wilgoci.

4.Tak przygotowane drewno jest ręcznie szczotkowane, impregnowane i docinane na wymiar. Dla Twojej wygody przygotowujemy pióro wpust (dla łatwiejszego montażu), a także obrabiamy je w taki sposób, aby miały równą grubość i pięknie prezentowały się na Twojej ścianie.

  Deski mają różne odcienie, dlaczego tak się dzieje?

  Wpływ na to ma tylko Matka Natura!

  Drewno podatne na naturalne czynniki przez ponad 100 lat uzyskuje naturalnie wypłukaną strukturę starego drewna. W zależności z jakiego kierunku padają promienie słoneczne drewno przybiera odmienny odcień naturalnej barwy. Kolor jasnobrązowy pozyskujemy z części wschodniej i zachodniej, natomiast kolor szary pozyskiwany jest od strony północnej, najbardziej narażonej na wysuszenie.

  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper.pl