Opalane deski tarasowe Shou Sugi Ban Yakisugi
24.jpg

Taras w domu jest wyjątkowym miejscem w którym podczas ciepłych dni lubimy spędzać wolne chwile, odpoczywać, rozmawiać i spotykać się z przyjaciółmi. Dobrze jest więc zadbać o odpowiednie urządzenie naszej wymarzonej oazy relaksu.

Podstawową decyzją, jest wybór materiału z którego wykonamy taras. W tym artykule znajdą Państwo wskazówki, czy warto wziąć pod uwagę taras drewniany wykonany z opalanych desek Shou Sugi Ban.

Podstawową zaletą opalanej deski tarasowe Shou Sugi Ban jest niepowtarzalny wygląd, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. Odpowiednia impregnacja poprzez opalenie drewna, a następnie zabezpieczenia odpowiednimi środkami pozwala na zachowanie funkcjonalności drewna na lata!

Opalane deski Shou Sugi Ban -> sklep!

W dobie obecnych tropikalnych upałów ważną zaletą opalanych desek tarasowych jest fakt, iż drewno nie nagrzewa się tak mocno jak deski kompozytowe, które dość często stosowane są jako zamiennik dla desek tarasowych.

Przy zakupie opalanych desek tarasowych warto zwrócić uwagę na ich grubość. Im deska jest grubsza, tym trwalsza. W ofercie posiadamy deski w różnych wariantach od 24mm do 27mm. Przy wyborze opalanych desek tarasowych, rekomendujemy wybór deski z modrzewia syberyjskiego, który dzięki swoim wyjątkowym cechą śmiało może konkurować wytrzymałością z deskami egzotycznymi.

W przypadku zainteresowania zakupem opalanych desek tarasowych Shou Sugi Ban – zapraszamy do kontaktu! W ofercie posiadamy opalane deski tarasowe z sosny, świerku, termo sosny, accoya oraz wielu innych gatunków drewna!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl