Beton architektoniczny – podstawowe pytania
6.jpg

Jak zrobić samemu ścianę z betonu architektonicznego?

W ostatnim czasie beton architektoniczny zyskał uznanie wśród konsumentów i zawitał na ścianach wielu polskich domów. Panuje trend surowych, industrialnych wnętrz, które genialnie łączą się z metalem, ciepłym drewnem, kamieniem, mchem. Strukturę betonu na ścianie można uzyskać na wiele sposobów, można położyć płytki lub płyty betonowe, a także nałożyć farbę imputująca strukturę surowego betonu.

Każde z powyższych rozwiązań ma swoje plusy i minusy. Od najtańszego w postaci farby, której efekt jest w miarę zadawalający z odległości kilku metrów….. po droższy ale najbardziej skuteczny i dający 100% satysfakcji w formie płyt betonowych od Drewszop – produkowany w formie gotowych prefabrykowanych elementów, prostych do położenia a przy tym posiadających ten wyjątkowy surowy charakter.

Betonowe płyty Drewszop można stosować w obiektach mieszkalnych oraz w obiektach użyteczności publicznej jako okładzina ścian wewnętrznych, fasad i elewacji.

Z czego wykonane są betonowe płyty Drewszop?

Beton architektoniczny to odmiana betonu dekoracyjnego, którego nie trzeba przykrywać tynkiem lub innymi powłokami wykończeniowymi. Płyty z betonu architektonicznego Drewszop to wytrzymały, mrozoodporny i wodoszczelny materiał o gładkiej powierzchni. Beton architektoniczny powstaje z naturalnych składników, dzięki czemu jest w 100% ekologicznym materiałem.

Jaki kolor płyt betonowych wybrać?

W naszej ofercie posiadamy 5 kolorów płyt betonowych od nieskazitelnie białego PURE po wyjątkowo ciemno szary SUPER SABLE. Każde pomieszczenie wymaga innego rozwiązania i wyjątkowego podejścia. W przypadku małych pokojów dzienny, w którym chcesz stworzyć wrażenie przestronności, zalecamy użycie jaśniejszych kolorów, natomiast do dużych przestrzeń bardziej stonowanych ciemniejszych odcieni.

Wybór koloru to nie lada wyzwania, stąd w Drewszop dajemy możliwość zamówienia próbek i zapoznania się z tym wyjątkowym materiałem z bliska.

Gdzie kupić beton architektoniczny?

W Drewszop oferujemy Państwu trzy rozmiary płyt architektonicznych: 595mm x 595mm, 1193mm x 595mm, 1492mm x 595mm – dostępne w pięciu kolorach!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Naszym klientów oferujemy płyty na zamówienie o dowolnych wymiarach.

Ile płyt z betonu architektonicznego kupić?

Obliczenie, ile płyt będzie potrzebnych na pokrycie wybranej ściany, może stanowić nie lada wyzwania, stąd w Drewszop oferujemy Państwu fachową pomoc w wyliczeniu odpowiedniej ilości płyt betonowych. Jak to robimy? Wystarczy przesłać do naszych specjalistów wymiar wybranej powierzchni, którą zamierzacie Państwo pokryć betonem. Nasi specjaliści przygotują dla Państwa spersonalizowana oferta, która pozwoli zaoszczędzić czas, a przede wszystkim pieniądze.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl